Новости

"Железный лоб" и "Чистый зад" - наше всё!

Шедевр цинизма. Сборщики пластика решили повысить свои доходы, эксплуптируя жалость к инвалидам. Дословно: "Благодійники організовують всеукраїнську акцію зі збору та переробки пластикових пляшок та окремо кришечок-закруток.Їх будуть використовувати для протезування воїнів АТО.

Повідомляється, що пластикова пляшка та кришка, вироблені з різних видів пластику, дробляться в гранули і використовуються як сировина або продаються. Виручені кошти спрямовуються на протез для конкретного бійця.

Контейнери будуть розміщені у торгівельних мережах та громадських місцях.

 

"Акція водночас вирішує дві проблеми - екологічну та соціальну. Її вже підтримали Міністерство екології України, бізнес і багато волонтерів. Зважаючи на масштаби акції, фонд ОВЕС закликає не зупинятися і приєднуватися. Що більше добровольців, бізнесу, мас-медіа візьмуть участь у цій справі, то більшій кількості воїнів АТО вдасться повернутися до нормального життя", - йдеться у повідомленні волонтерів".

А ничего, что эти контейнеры лет 10 стоят по Украине!? Что отличить сданные на костыли от иных-прочих невозможно!? Что деньги получит кто угодно из волонтеров, но только как часть дохода сборщиков и/или переработчиков сырья, с которыми нет никаких договоров и которые сами решат, что и кому подарить!?

Скоро следом последуют такие же акции - "Железный лоб" - от сборщиков металлоолома на каски, и "Чистый зад" - на туалетную бумагу от сборщиков макулатуры.

mikle1

Загрузка...
Загрузка...