Новости

В Ужгороде (Закарпатье) взрывы

Ночью в Ужгороде: "У дворі будинків 27 та 29 по вул.Капушанська, повідомляє "Обозреватель". Як розповіли очевидці, у місті також чули вибухи. Люди, які живуть поблизу, стверджують, що спалили машину "Правого сектора".

За іншою версією, підпалили Mitsubishi Pajero, з якого вогонь перекинувся на Chevrolet Lacetti. Член Громадської ради при Ужгородській міськраді Микола Пастухов на сторінці в соцмережі стверджує, що перший автомобіль "належить прокурору обласної прокуратури Голубую".


Місцеві ЗМІ вже отримали першу інформацію від рятувальників: "Близько 1:00 черговий прийняв виклик, що на вулиці Капушанській пожежа. Туди виїхали наші рятувальники. За останньою інформацією, там горіли два автомобілі. Всі деталі про причини загоряння будуть трохи пізніше".

Учитывая, что правосеки в Мукачево выехали именно из Ужгорода, логично предположить, что они в городе есть и сейчас. И после двух растяжек, которые сработали во Львове, ранив участковых милиционеров, логично предположить, что и здесь правосеки гадят по мелочи прокурорским.


Но и машины скоро будут гореть - как только местные жители увидят, что бандеровцев реально гоняет власть и "уже можно".

mikle1

Загрузка...
Загрузка...