Новости

Шустер пропонує російським телеканалам транслювати його програму

Телеведучий Савік Шустер пропонує російським телеканалам транслювати у своєму ефірі програму "Шустер-Live".

Про це він сказав в ефірі програми "Шустер-Live", що у п'ятницю вийшла лише на телеканалі 3s.tv.

"У мене до російських колег є конструктивна пропозиція. Давайте ми годину на тиждень будемо виходити у вас. Одна година лише. І ми вам розповімо все про Україну", - сказав він, коментуючи раніше показаний в ефірі програми сюжет російського "Першого каналу" про зняття ток-шоу 18 вересня з ефіру телеканалу "1+1".

Шустер наголосив, що 3 вересня було укладено довгостроковий договір з "1+1" про трансляцію в ефірі телеканалу програми "Шустер-Live" по п'ятницях о 20:15.

При цьому Шустер продемонстрував фото цього договору, де зазначено зобов'язання "1+1" транслювати передачу в повному обсязі.

Незважаючи на це, 18 вересня програма була знята з ефіру за 2 хвилини до початку.

Зі слів Шустера, він відправив 21 вересня лист телеканалу "1+1", у якому просив повідомити його про намір каналу транслювати передачу в п'ятницю.

"Учора (24 вересня) близько 11 години ранку ми одержали від "1+1" відповідь: "Просимо утриматися надалі від публічного мовлення передачі на якому-небудь іншому телеканалі, крім телеканалу "1+1" і 3s.tv... Однак, сьогодні об 11:28 на сайті "1+1" з'явилася заява про те, що не буде програми", - додав Шустер, продемонструвавши фото відповідних документів і заяв.

Шустер зазначив, що цей інцидент здійснив справжній фурор у російських засобах масової інформації, й показав глядачам відповідний сюжет "Першого каналу".

У п'ятницю програма "Шустер-Live" транслюється на телеканалі 3s.tv (транслює ефір через супутник, в Інтернеті, а також у кабельних мережах великих міст), а також на Youtube-каналі ток-шоу.

Як повідомляло агентство, Шустер вважає, що політичне ток-шоу "Шустер Live" було знято з ефіру телеканалу "Студія 1+1" 18 вересня за домовленістю власника телеканалу бізнесмена Ігоря Коломойського й Адміністрації Президента.

У свою чергу "1+1" поширив заяву, у якій було сказано, що програма була знята з ефіру, щоб не розпалювати ситуацію в суспільстві.

У п'ятницю телеканал "1+1" пояснив відсутність політичного ток-шоу "Шустер Live" у своїй програмній сітці 25 вересня юридичними спорами з "Савік Шустер Студія".

http://ukranews.com/news/183700.Shuster-predlagaet-rossiyskim-telekanal-...

Загрузка...
Загрузка...