Новости

Що робити?

Для запобігання спекуляцій і помилкової інтерпретації позиції Першого Українського інформаційного фронту, ми, представники краснодиванных військ, взяли і публікуємо цей документ

Преамбула

Під терміном «інтегральне українство» слід розуміти т. н. «націоналізм титульної етнічної групи», що виключає принципи гуманізму і формує «політичну націю» шляхом включення в «титульну етнічну групу» представників усіх інших етнічних груп, готових прийняти її традиційні (в першу чергу, культурні) цінності, з поразкою у правах усіх інших.
Під терміном «денацифікація» слід розуміти весь комплекс заходів, від судового переслідування і покарання до дитячих і молодіжних виховних програм, искореняющий ідеологію «інтегрального українства» в суспільстві.
Під терміном «люстрація» слід розуміти великий перелік заходів, по відношенню до громадян, які з тих чи інших причин уникли кримінального переслідування, чия допомога хунті (у будь-якій формі) доведена. Вони уражаються в цивільних правах, а саме не можуть обирати і бути обраними, перебувати на державній службі, займатися викладацької, виховної та журналістською діяльністю.
Під терміном «укропи» слід розуміти осіб, що поділяють ідеї Донцова, Бандери, Міхновського , Іванишина, Яроша, незалежно від етнічного чинника. «Укропами» в нашому розумінні можуть бути представники будь-яких етнічних груп, які поділяють ідеологію «Україна понад усе» і методологію «Слава нації! Смерть ворогам!».
Виходячи з вищезгаданого,
1. Ми визнаємо, що немає ніякого «споконвічного конфлікту «етнічної» лінії українці-росіяни. Всякий, що затверджує зворотне, є провокатор ворожнечі.
2. Політична «ДЕНАЦИФІКАЦІЯ» до якої ми закликаємо, не є «ДЕУКРАЇНІЗАЦІЯ» як скасування самоідентифікації «українець». Кожен, хто закликає знищувати «українців» у розумінні етнічної категорії, є провокатор ворожнечі.
3. Відповідно, українці як етнос не несуть і не можуть нести відповідальність за трагедію 2 травня в Одесі та інші злочини, вчинені хунтою та її прихильниками; синонимизация етноніма «українець» та політоніма «укроп» є провокація. Армія Визволення формується з представників усіх етнічних груп, які не допускають «інтегрального українства».
4. Ми категорично засуджуємо і заперечуємо саму можливість, якої б то не було реанімації «Єдиної України» (навіть з приставкою «Нова»), як проекту унітарної держави з «титульною нацією» і свободою самовираження для «укропов».
5. Категорично виключається реанімація державної символіки 1991-2015 років. Питання про найменування майбутнього територіального утворення (утворень) підлягає обговоренню.
6. Ми переконані, що статус регіонів і суб-регіонів колишньої України (а також і її статус як території в цілому) має бути визначений жителями цих територій після закінчення бойових дій, «знизу», без будь-якого контролю з колишнього центру.
7. Рівним чином, денацифікація, люстрація і суди після звільнення колишньої України є необхідний етап її подальшого перетворення. Комісії з денацифікації та люстрації, а також і склад народних судів формуються з числа громадян, які в тій чи іншій формі активно брали участь у поваленні ХУНТИ. Використання юридичних напрацювань, прийнятих з березня 2014 року, не виключено, оскільки вони визнані і схвалені світовою спільнотою.
Закликаємо блогерів, публіцистів, журналістів, громадських та політичних діячів, партії, громадські організації, релігійних лідерів всіх конфесій, діячів науки і культури, військовослужбовців, державних чиновників, представників органів правопорядку та всіх небайдужих громадян, які поділяють дану програму приєднуватися.

Лев Вершинін (putnik1)
Yurasumy
Михаїл Онуфрієнко (mikle1)
Валентин Авраменко (gwinplane)
Мирослава Бердник (varjag-2007)
Дмитро Дзиговбродський (da_dzi)

15 березня 2015 року.

Загрузка...
Загрузка...