Новости

Главное - вовремя посещать туалет, Изображать испуг нужно иначе

Сначала я подумал, что это чья-то больная фантазия. Но потом нашел оригинал героической истории о доблестном разведчике и злобных сепарах.Отрывок: "У дорозі на гривні записував орієнтири і номера машин. Не помітив, як заїхали на великий блокпост сепаратистів без розпізнавальних знаків і прапорів. Люди рили окопи. Знову розповів свою легенду. Літній черговий начебто повірив. Але ще раз оглянув з ніг до голови: "Ти підозрілий. Залишишся до з'ясування обставин". За кілька годин відвезли в колишнє відділення міліції Мар'їнки. Там бойовик Бізон подивився в очі: "Це – засланий козачок". Мене побили. Бізон сказав: "П'ять днів не годувати і не поїти, сам усе розповість".
https://pbs.twimg.com/media/DfdVodpXcAAODa_.jpg
Посадили в гараж. Взяли відбитки пальців. Доти ніхто навіть імені не запитав. Перед виходом на завдання казали, що серед бойовиків багато колишніх міліціонерів та СБУшників. Зрозумів, що пробиватимуть по базі, тому краще назвати справжнє ім'я. Зраділи: впіймали голову "Правого сектора"! Почали фотографуватися.

Сказав, що я – не той, за кого приймають. Бойовики кидали під ноги навчальні гранати й дивилися на реакцію. Я плакав і ходив під себе в туалет – аби повірили, що боюся. Дивилися на пальці і плечі. У стрільців на пальцях – мозолі, а на плечах – слід від ременя автомата. Розпитували про плани командування. Закликали покаятися і перейти на бік ДНР".А знаете, как этот ходивший под себя киборг попал обратно? Цитирую: "Зустрів одного з організаторів антимайдану в Києві. Він зробив вигляд, що не впізнав. Дав копняка і сказав, щоб більше мене тут не бачив".

Про то, что он узнал, врать не стоило. Я был на антимайдане и знал организаторов, далеко не всех. Они на антимайдан не ездили и уж тем более не светили свои морды перед рядовыми правосеками.

Но я о другом. О реалиях гражданской войны. Такие звери, что нациста из "Азова" отпустили. Да еще со знаковой фамилией Ярош.

https://gazeta.ua/articles/people-and-things-journal/_plakav-i-hodiv-pid-sebe-v-tualet-abi-bojoviki-povirili-scho-boyusya/714818

 


Загрузка...

Раздел "Авторы" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Мнение автора материала может не совпадать с позицией редакции. Редакция не отвечает за достоверность изложенных автором фактов.
Тэги: 
Загрузка...
Загрузка...