Новости

США озабочены блокированием поставок угля

Дословно с сайта посольства США в Киеве:

"Ми стурбовані нинішнім перешкоджанням постачанню вугілля з неконтрольованих урядом районів Донецької та Луганської областей та його потенційним впливом на енергетичну систему України, українську економіку та жителів України. Сторони повинні зустрітися, щоб ухвалити наступні короткострокові кроки, які дозволять законним товарам українських компаній прозоро перетинати лінію зіткнення, з метою запобігання ускладненню ситуації для українців по обидва боки.

https://ua.usembassy.gov/wp-content/uploads/sites/151/2017/02/seal-2.jpg

Крім того, ми настійливо закликаємо уряд України прискорити виконання таких необхідних реформ в енергетичному секторі з метою більш повного задоволення потреб українського народу. Виконання плану з диверсифікації постачань вугілля для України, підвищення енергоефективності та зведення до мінімуму ролі держави в енергетичному секторі призведе до скорочення можливостей для корупції та посилення енергетичної безпеки".

Порохоботы могут вытереть пот со своих узких лобиков - переворот бандеровцев в ближайшую неделю не планируется, администрация Трампа, как и говорилось ранее, не готова к отставке полезного идиота.Загрузка...