Новости

Уволенные митрополиты, подписанный бюджет, злосчастные водители...

Добрий вечір, малятка. Любі хлопчики та дівчатка.

З вами в етері знову радіо «Калинова калина».

Об’єднавчий собор українських церков має відбутися 15 грудня. Своє запрошення голова УПЦ (МП) Онуфрій повернув. Однак, за словами його конкурента з УПЦ (КП) Філарета пару-трійко з УПЦ (МП) на соборі таки будуть. Вони наразі вже обидва офіційно не митрополіти, нового мають обрати. Щось у нас держава сильно пов’язалася із церковниками. Мені це не до вподоби. Влаштують під новий рік якусь чергову заваруху.

Президент Петро Порошенко підписав бюджет-2019. Головний здобуток цього документу – МВФ під нього мусить дати нам грошей. Ну і ще ништяки там є. Президенту дали мільярд на освітян під вибори, а на пенсії виділили додатково 10 млрд гривень. Забрали допомогу малозабезпеченим та аграріям.

Держстат відзвітував, що частка населення із середньодушовими доходами нижче законодавчо встановленого прожиткового мінімуму (1 700 гривень), тобто офіційно бідних у I півріччі 2018 року знизилася в порівнянні з аналогічним періодом минулого року на 1,5 в.п. і склала 2%. За даними статистичного відомства, в I півріччі 2018 року менше прожиткового мінімум на місяць отримували 0,8 млн громадян. А от більше 1 700 гривень отримували 26,3 млн українців, або 68%. Жируємо.

Порошенко у своїй колонці в The New York Times написав, що Україна більше не буде дивитися на повзучу анексію з боку РФ. За його словами, сьогодні українська сторона готова виступити проти Росії. Що він мав на увазі достеменно невідомо, бо всі інші тезіси у статті зводилися до того, що західні країни мають накласти на РФ додаткові санкції через захват українських суден в Азовському морі. Сподіваюсь, цим наш рішучий відсіч агресору закінчиться.

  

В Україні небезпечніше за все працювати водієм, так як представники саме цієї професії отримують найбільше виробничих травм. За оцінками Держслужби з питань праці, тільки за листопад зафіксовано 8 смертельних випадків. Не відстають від водіїв електромонтери – 7 випадків. Бережіть себе. Будьте обережні за кермом і не плутайте «нуль» із «фазою».

А в цей день торік депутаткою від РПЛ стала Валерия Заружко (Valeria Zaruzhko), з чим ми її і вітаємо.

А новин на сьогодні катма.

Гарних вам вихідних.

 


Загрузка...

 

Загрузка...
Загрузка...