Украина

Європа, що проти нас

Між тим наші політики намагаються запевнити народ, що прийнята ПАРЄ резолюція щодо освітньої реформи – це не наша поразка на рівні Європи, і намагаються умисно замовчати резолюцію, що зніме санкцій з Росії.

Тим часом європейці обурені: Порошенко навмисне затягував свій виступ на ПАРЄ, аби не було можливості задати йому незручні питання.

            Якщо для  нас більш нагальні питання - чи матимуть наші діти можливість обирати мову навчання і чи буде українізація насильною як для іншомовного, так і україномовного населення, і чи будуть інші країни торгувати з агресором – то європейців цікавлять питання іншого порядку.

            Вони бачать нас загрозою своїй безпеці і чимось на кшталт "валізки без ручки".

І найсумніше, і найобразливіше – Європа налаштована геть не так прихильно, на відміну від того, що нам розповідають тут наші політики. Особливо, це стосується ситуації із розслідуванням катастрофи Боїнга. Виявляється, вони не вірять нам і припускають думку, що літак могла збити не Росія, а ЗСУ!!!

Європейці вважають, що приймають участь у великій геополітичній грі,  у якій MH17 виступає у якості розмінної карти, якою спекулюють вже третій рік. Всі про це знають, але всі мовчать…

Усі хочуть знати правду, і ми, і європейці, проте вони дивляться на цю ситуацію, не пропускаючи її крізь призму війни на Донбасі. Вони чекають від нас, від нашого президента конкретних фактів – первинних даних з радарів 17 червня 2014 року.   Все останнє для них, нажаль, виглядає брехнею.

            Засідання ПАРЄ викрило багато фактів, які нам дуже неприємно знати: ТАМ нам не вірять, нас не поважають, не сприймають серйозно і не підтримують. Дуже прикро це визнавати, але… робимо висновки, панове.

Цитати взяті зі сторінки Twitter депутата парламента Нідерландів та члена ПАРЄ Пітера Омтціхта.

Раздел "Авторы" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Мнение автора материала может не совпадать с позицией редакции. Редакция не отвечает за достоверность изложенных автором фактов.
Загрузка...
Загрузка...