Украина

Кім Чен Порошенко

Замість вирішення багатьох проблем, українська влада веде країну до ядерного колапсу.

Спочатку в англомовному сегменті Мережі з’явився документ німецької розвідки про дослідження Києва у сфері розробки ядерної зброї. На підтвердження цього Верховна Рада зареєструвала законопроект про вихід з Договору про нерозповсюдження ядерної зброї та відновлення ядерного потенціалу. А тепер Павло Климкин офіційно заявив про наміри об’явити Україну ядерною державою.

Схоже, влада планомірно готує нас до думки про повернення ядерної зброї у країну. Радикальні політики вже давно переконують, що це необхідно для захисту незалежності. Казнокрадії ж у Києві, очевидно, переслідують інші цілі.

Як нам з Вами відомо, ми відмовилися від ядерного статусу у 1994 році. У 1997 році вийшов термін експлуатації ядерних боєголовок, що залишилися у спадок від СРСР, і їх вивезли до Росії на утилізацію. На цьому й без того безпомічна ядерна галузь української військової промисловості припинила своє існування.

Експерти впевнені: зараз для того, щоб провести повний цикл створення ядерної зброї знадобиться не менш, ніж 50 млрд. доларів. І це ще не враховуючи, що, за словами екс-голови “Держатома України”, “збагачення урану веде до жахаючих збитків та часових термінів”. Кудись необхідно буде дівати й ядерні відходи, а це ще 15 млрд. доларів на будівництво заводу з переробки радіоактивних речовин.

Варто лише прийняти цей законопроект,  і у влади одразу ж з’явиться об’єктивна причина для зникнення державних грошей у невідомому напрямку. І це було б хоч якось виправдано, якби ядерна зброя всерйоз з’явилася   в Україні.

Ми з Вами чудово розуміємо, що ані Захід, ані Росія, ані тим паче США не дозволять нам стати ядерною державою. Адже ядерна держава – це вагомий суб’єкт на міжнародній арені, з котрим необхідно рахуватися. Наші союзники давно показали себе та байдужість до нашої долі. Європа та США поблажливо всміхаються, але розцінюють нас як загрозу безпеці. Та й, кажучи відкрито, немає ніякої гарантії, що Київ не використає ядерну зброю проти свого ж населення у громадянській війні на Донбасі.

Тому все, що ми можемо отримати від реалізації проекту “повернення ядерного статусу” - це у кращому випадку – черговий розпил державної казни, а у гіршому – другий Чорнобиль.

Раздел "Авторы" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Мнение автора материала может не совпадать с позицией редакции. Редакция не отвечает за достоверность изложенных автором фактов.
Загрузка...
Загрузка...