Украина

Пожелтевшие страницы истории. Узники замка ИФ

Франківці вимагають, щоб розрахунок за газ здійснювався на основі його калорійності, а не кубометрів

20:0024.01.201711

Франківці вимагають, щоб розрахунок за газ здійснювався на основі його калорійності, а не кубометрів

фото ілюстративне

Про це йдеться в тексті петиції до влади Івано-Франківська, яка була створена сьогодні, 24 січня.

Нагадаємо, що вже не перший опалювальний сезон українці, і франківці в тому числі, масово скаржаться на якість газу в газопроводі. Проте уповноважені комісії запевняють, що його якість відповідає нормі.

Проте через висновки комісії чайники на газових плитках не почали грітися швидше, так само як і вода в газових колонках.

Як відомо, ключовим показником газової суміші є її калорійність, яку і пропонується виміряти замість кубометрів використаного палива.

              Февральские морозы в купе с остальными "покращеннямы" таки привели к некоторым, тектоническим сдвигам в мышлении свидомых громадян. Они уже начинают что-то подозревать. Ну, естесственно, в меру своих возможностей. Видимо три года гидности не проходят совсем бесследно.
              Так вот, например, жители Станислува (Ивано-Франкивська) уже вплотную подбираются к разгадке причин их одвичных нэгараздив и начинают догадываться, что виноваты в них не тилькы кляти москали з ляхамы, а "напэвно" хтось щэ.

              Стоит ли удивляться подобной позорливости громадян, ведь она у славных станислувцев мае исторычнэ кориння.

газета Станіславівське слово Дата: 09.08.1942

 

 

Раздел "Авторы" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Мнение автора материала может не совпадать с позицией редакции. Редакция не отвечает за достоверность изложенных автором фактов.


Загрузка...