Сообщение об ошибке

Notice: Trying to get property of non-object в функции naspravdi_preprocess_page() (строка 61 в файле /var/www/mainsite/web/sites/all/themes/naspravdi/template.php).

В Украинске меня давно похоронили

Миколі Вакаруку 33 роки. Вакарук мешкає в Українську, що в Донецькій області. До 2009 він був шахтарем на місцевій шахті «Україна», потім отримав серйозну травму на виробництві і став інвалідом. На псевдореферендум в Українську 9 травня 2014 Вакарук не ходив, бо 4 травня зламав ногу. Але своїх поглядів не приховував. Вакарук вважає, що до влади теперішнє керівництво держави прийшло незаконно, а фінансує цю владу «госдеп». Своїми поглядами він ділився із Віктором Ашихіним, котрий проводив в Українську так званий «референдум». Ашихіна невідомі люди затримали 7 грудня 2014 року, а Вакарука затримали через два дні — 9 грудня.
Жодних офіційних звинувачень Вакаруку, як він стверджує, не висунули, заставили підписати якийсь папір, що він коректувальник «ДНР» і посібник.
11 грудня його перевели в Краматорськ, 15 грудня в Харківське управління СБУ. В тюрмі у Вакарука загострились хвороби, в листопаді 2015 його відправили в лікарню під вигаданим прізвищем, де видалили зіпсовану нирку, потім його знову повернули в управління СБУ.
25 липня 2016 Вакарука та ще 12 людей відпустили з Харківського управління СБУ, їм дали по 100 гривень і висадили між Костянтинівкою і Дружківкою. В місцях утримання він пробув 585 днів, дружина і діти не знали нічого про нього увесь цей час. Служба безпеки стверджує, що не утримує людей в своєму управлінні в Харкові. На сайті нацполіції Вакарук від 5 січня 2015 року і досі перебуває в списку зниклих без вісти в АТО.  ©

Валентин Авраменко

gwinplane, ВК

Загрузка...
Загрузка...