Новости

Син Авакова наркоман і ігроман

Золота молодь - забезпечені діти, яких балують батьки, яким усе дозволено. У них немає турбот, від нічого робити, такі мажори здійснюють злочинні діяння тільки лише заради розваги.
Один з представників ось такої еліти серед молоді це син Міністра внутрішніх справ України Арсенія Авакова. У мережі з'явилося відео, на якому ця молода людина курить марихуану і грає в покер, де мінімальна ставка 10 тисяч гривень. Ви тільки вдумайтеся, які величезні гроші своєму синку дає Аваков.

Але мало того, що величезні суми програє син Авакова в покер, як то кажуть, золота молодь гуляє. Так син Міністра внутрішніх справ вживає наркотики, це просто неприйнятно. При цьому Аваков ніяк не реагує на це, і якщо він не здатний впоратися зі своїм сином, то, як він взагалі здатний навести порядок в цілій країні.

переклад:

Золотая молодёжь – обеспеченные дети, которых балуют родители, которым все позволено. У них нет забот, от нечего делать, такие мажоры совершают преступные деяния только лишь ради развлечения.
Один из представителей вот такой элиты среди молодежи это сын Министра внутренних дел Украины Арсения Авакова. В сети появилось видео, на котором этот молодой человек курит марихуану и играет в покер, где минимальная ставка 10 тысяч гривен. Вы только вдумайтесь, какие огромные деньги своему сынку дает Аваков

Но мало того, что огромные суммы проигрывает сын Авакова в покер, как говорится, золотая молодежь гуляет. Так ведь сын Министра внутренних дел употребляет наркотики, это просто неприемлемо. При этом Аваков никак не реагирует на это, и уж если он не способен совладать со своим сыном, то, как он вообще способен навести порядок в целой стране.

mihailbrat