Новости

У Львові провокатори обписують паркани гаслами на підтримку «ДНР»

У Львові невідомі провокатори обписують паркани промислових об’єктів на вул. Богдана Хмельницького (при повороті на вул. Новознесенську) гаслами на підтримку сепаратистів Донбасу. При цьому щодня з’являються свіжі написи.

Про це 24 червня IA ZIK повідомили мешканці мікрорайону.

«У районі Рогатки на стіні щоранку якісь провокатори пишуть гидоту різну на зразок: «Хай живе ДНР», «Донбас не стане на коліна», «Укропи – холуї», «Новоросія – живи», «Хунта здохни» тощо», – інформують мешканці.

Фотокореспондент IA ZIK підтвердив, що паркани у районі вул. Богдана Хмельницького-Новознесенcької справді розписані політичними гаслами провокативного змісту. Деякі написи зовсім свіжі. Зокрема, «Хунта+США=руїна», «укрЗМІ брехня для лохів», «Влада жидів – убивці, злодії, підори!», «Татар – хуйло, сука!».

Також у тому районі трапляються написи на зразок «Україна переможе!», «STOP війні!» та малюнки з українськими символами. Деякі з них пошкоджені.

Водночас ймовірно, що багато провокативних написів були замальовані фарбою давніше. Про це свідчать відповідні сліди на стінах. Де-не-де поверх таких плям намальовані українські прапори.

Львів’яни повідомили, що дзвонили на «гарячу лінію» Львівської міськради, «аби звернути увагу комунальників та міліції на це безчинство».

Сокращенный перевод

Источник