Новости

Львів: Віче «об'єднаних котлами»

7 лютого Львів спостерігав чергову клоунаду: учасники так званої «ато» зібралися на «віче», під час якого вимагали у Порошенка «що-небудь, аби почули».

Бойовики добробатів створюють, за їх словами, спільноту «Побратими об’єднані» (мабуть, «об'єднані котлами»? Так було б вірніше).

Щось вигукували про «Режим внутрішньої окупації». Термін вдалий, лунає з часів ПроФФесора (та й зустрічався раніше), але парадокс у тому, що зараз якраз «добробати» як учасники рейдерських захоплювань та банального рекету на Сході, Півдні та Заході, і є самі «режимом» тої самої «внутрішньої окупації»! Варто пригадати і про розгони соціальних (аполітичних) мітингів на Півдні на замову влади; і це лише один з прикладів.

Ще багато говорили про пошук винних у «котлах» — Дебальцеве, Іловайськ тощо.

«ВоЄни свЄта» також додавали щось про створення нових підрозділів «територіального захисту»! Ще підрозділи, Карле, нові «тербати»! Куди ж більше? Чи грошенят на всіх не вистачає?

Відзначимо, що про повернення на фронт вони говорили... м'яко кажучи, мало. «Віче» у Львові - це вам не в котлах від східняків звіздюлів отримувати!

Львівська Народна Республіка

________________________________________________

Если вам надоела ложь, если  вы хотите знать, что происходит на самом деле — Насправдi

Если вам нравится то, что мы делаем для вас — ПОМОГИТЕ   ПРОЕКТУ:

WebMoney:    R886288831155    Z423811866891    U154856292315

№ карты Cбербанка  РФ  5469 3800 1719 8341