Новости

Саакашвілі знищує Порошенко

Порошенко втрачає позиції на очах. І хоча винен в цьому він сам, але його любі друзі йому дуже сильно в цьому допомагають. Одні - тим, що підставляють гаранта своєю участю в різного роду корупційних скандалах, інші - тим, що безсовісно цим користуються.
 

Взагалі, вся політична ситуація нагадує борсання в ямі з багном - піднятися можна тільки притопивши сусіда. І якщо Юля поки що не надто загрожує Петі, то через Мишка вже важко зробити вдих.

На черговому антикорупційному форумі, що відбувся вчора в Івано-Франківську, Порошенка назвали головним корупціонером і олігархом країни. В принципі, мало хто з цим не погодяться. Але суть в іншому. Навряд чи нинішні антикорупціонери стануть боротися з корупцією, змінивши Порошенка на його посаді. Так само як жити по-новому від Порошенка мало чим відрізняється від покращень його попередника. В цьому і полягає вся суть антикорупційних реформ. Вони націлені не на винищення корупції, а на контроль над її потоками.

 
І найбільш для Петра Олексійовича неприємне у всій цій історії те, що його рідний БПП стає тим коконом, в якому визріває партія Саакашвілі. І на позачергових виборах, які на думку дуже багатьох політологів і експертів, відбудуться вже в цьому році, у політичної сили Порошенко не буде ніяких шансів набрати більшість. Так, в Парламент він пройде, і можливо, навіть увійде в коаліцію, проте, великої кількості портфелів йому не бачити.
 
Тож, поки що Саакашвілі починає і виграє.