Новости

Пишаємося, коли нас називають бандерівцями, – Митрополит Епіфаній

Нет нацизма, говорите? Не славят коллаборантов? Не верьте мне, спросите поляков о Волынской резне. Бандеровские ублюдки убили в сотни раз больше польских селян, чем немцев, даже по подсчетам их собственных историков (того же Мирчука).

А ныне глава созданной Порошенко неканонической церкви митрополит Епифаний (Сергей Думенко) назвал Степана Бандеру «гением украинского национального и нациеобразующего духа». Соответствующее заявление он сделал во время посещения Львовского национального аграрного университета, сказано на сайте организации.

Вполне в духе католиков - Ватикан поддерживал Гитлера, как и все раскольники на Украине и в других странах.

Лидер раскольников посетил ВУЗ 11 апреля. Он подчеркнул, что университет окончило много украинцев, выражавших любовь к земле и народу «не словом, а делом», в том числе и Степан Бандера.

 

https://topwar.ru/uploads/posts/2016-06/1465170947_1376652547_f101.jpg

Митрополит Шептицкий еще до войны был награжден свастикой ОУН.

https://www.ljplus.ru/img4/v/a/varjag_2007/SHeptickij_svastika.jpg

По словам митрополита, наименование «бандеровец» звучит гордо. «Для некоторых оно является ругательным, но для нас это честь», — сказал он, добавив, что украинцы должны ценить наследие героев и продолжать их дело.

 

Дословно:

Пишаємося, коли нас називають бандерівцями

Таку думку висловив Блаженнійший Митрополит Київський і всієї України Епіфаній під час відвідування  Львівського національного аграрного університету (ЛНАУ) в рамках свого архіпастирського візиту на Львівщину.

«Історія університету засвідчує, з-поміж його випускників було багато тих, які насправді, не словом, а ділом, любили свою українську землю та її народ. Серед них варто відзначити та згадати генія українського національного і націєтворчого духу Степана Бандеру. Він є славним випускником саме вашого університету. І коли нас називають бандерівцями, то ми цим пишаємося», –  зазначив Його Блаженство.

«Для декого таке найменування є лайливим, але для нас це честь. Бо наша земля породила таких славних героїв, які колись казали, що прийде час і один буде говорити «Слава Україні!», а мільйони відповідатимуть «Героям Слава!». Ми з вами дочекалися цього часу, тому повинні радіти, що є спадкоємцями наших героїв та маємо можливість осягнути і продовжувати те, що вони накреслили», – додав Митрополит Епіфаній.

На завершення свого виступу Блаженнійший Владика побажав закладу вищої освіти, його професорсько-викладацькому складу і студентам процвітання, успіху та освітніх здобутків на благо України.

«Сподіваюся, що університет матиме і славне майбутнє. Тому що з цих стін виходять висококваліфіковані фахівці, які люблять свою рідну землю і працюватимуть задля розбудови і зміцнення нашої Української Держави і нашої  Української Православної Церкви», – підсумував Предстоятель.

 

 

Нагадаємо, Блаженнійший Митрополит Епіфаній, Предстоятель Української Православної Церкви (Православної Церкви України) 10 квітня прибув до Львова з першим архіпастирським дводенним візитом. Напередодні Митрополит відслужив ранню з великим покаянним каноном прп. Андрія Критського у Свято-Покровському кафедральному соборі Львівсько-Сокальської єпархії.

Раздел "Авторы" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Мнение автора материала может не совпадать с позицией редакции. Редакция не отвечает за достоверность изложенных автором фактов.