Новости

Трахать такую грамматику

На Європейській площі у Києві 10 червня пройде концерт, присвячений старту безвізового режиму для України з країнами Європейського Союзу.

Картинки по запросу день европы ук

Про це на прес-конференції в Укрінформі заявив режисер-постановник культурно-мистецьких заходів "Безвіз" Сергій Проскурня.

"11 червня 2017 року починається нова епоха в житті України - старт безвізового режиму для України з країнами ЄС. І тому за кілька годин до того, як впадуть ці кордони папірців, на яких треба безкінечно доводити, що ти достойний зустрітися зі своїми друзями у Варшаві, Лондоні, Римі, ми зробимо величезний історичний концерт "Безвіз", який почнеться на Європейській площі 10 червня, в суботу, о 20:00 і триватиме до 23:00. Вхід безкоштовний. У цей день метро працюватиме до першої години ночі", - сказав Проскурня.

А шоб нихто не сумлевался, шо концерт таки будэ справди "ысторычным", то осьо вам гарантия, массовка будет, глядачы прыдуть. А тот хто не придёт - будет лишен прогрессивки!

"Факосграмма" - сучасный вид коммуникации протоукров, выкорыстовуеться наряду з голубиной поштой и записками в пляшках (вики).

 

Doniguano